Tréninkové oblečení zhotovujeme buď z elastické bavlny Schiesser nebo elastických materiálů z příměsí bavlny. Materiál je vždy podle požadavků a určeného účelu zaslán ve vzorku odběrateli ke schválení. U těchto druhů výrobků je možnost přesného vlastního návrhu včetně mír a velikostí a podle těch je individuální oblečení (elastáty všech délek, kalhoty, kombinézy krátké i dlouhé, trička s libovolnými délkami rukávů vypasovaná, volná, body,...) 

Závodní trikoty

  • Objednané trikoty šijeme z nejkvalitnějších italských, francouzských, českých elastických materiálů a k jejich výrobě používáme i tělové průsvitné materiály. Ty dle přání používáme jako doplňky k základním materiálům i v pastelových tylech, možnost je i tylů vyšívaných. Rovněž je široká nabídka strečových krajek a látek s kovou povrchovou úpravou k aplikacím apod. 
  • Na přání zákazníka je možnost trikoty ihned vyšít flitry či ozdobit kameny (používáme jablonecké flitry všech barev a velikostí a kamínky v matném provedení i v originálním skle jsou značky Swarowski. 
  • Akceptujeme plně vlastní návrhy trenérek či rodičů, v případě některých problémových či riskantních výrobních operací je na ně zákazník vždy předem upozorněn. Jedná-li se o zakázku pódiových skladeb, je možno použít vlastního návrhu či ponechání návrhu na naší firmě. Zasíláme jeden vzorek ke schválení či připomínkování a po jeho vrácení je pódiová skladba s dodanými potřebnými mírami zhotovena. 
  • Doba zhotovení trikotu pro jednotlikvyně je při požadavku větších výšivek a zdobení 14dní a nevyšívaných trikotů (nezdobených) 10dnů. Pódiové skladby jsou termínově domluveny se zákazníkem, při zdobení a větší pracnosti (kombinace tělovek, tylů, kovů, aplikacích) je doba dodání 3týdny od zaslání objednávky. 
  • Trikoty pro jednotlivkyně si je možno též vybrat z kolekcí, kterou jsou každý měsíc obměňovány novými vzory a typy ve všech velikostech a po telefonické domluvě lze využít možnosti výběru i ve večerních hodinách či některých víkendech. 
  • Veškeré výrobky zhotovujeme výhradně z našich materiálů. 
  • Oblečení na exhibice, vystoupení, taneční pódiové skladby apod. nabízíme zhotovit z velice atraktivních a cenově dostupných meteriálů. 
  • K pódiovým skladbám nabízíme zhotovení trenérských elegantních sportovních kalhot z pevné strečové bavlny, které jsou decentně zdobené buď u kapes, pásků nebo spodní záložky kalhot materiálem použitým u pódiové skladby.

Kontakt

Brtnická 906/5B

Jihlava

586 01

Česká republika